Řetězové pily Husqvarna

Každým rokem stále výkonnější pily

Husqvarna nabízí jedny z nejmodernějších řešení ve vývoji řetězových pil. Síla, výkon a design našich řetězových pil uspokojí každého zákazníka. Náš sortiment zahrnuje velké i menší pily, pily určené pro kácení či prořezávání stromů, a samozřejmě i pro řezání palivového dříví.

X-Torq®


Má nižší spotřebu paliva a nižší hladiny zplodin ve srovnání s nejpřísnějšími světovými předpisy pro ochranu životního prostředí.

AutoTune™


AutoTune™ zajišťuje optimální výkon motoru pomocí automatického nastavování motoru. Neztrácíte čas seřizováním karburátoru. Kompenzuje různou kvalitu paliva, nadmořskou výšku, vlhkost, teplotu a zanesený vzduchový filtr.

Systém Air Injection™

Odstředivý systém čištění vzduchu snižuje míru opotřebení a zajišťuje delší intervaly mezi čištěním filtru.

Kombinovaná páčka sytiče/vypínače

Kombinovaná páčka sytiče a vypínače usnadňuje startování a snižuje nebezpečí přehlcení motoru.

Smart Start®

Motor a startovací zařízení byly navrženy tak, aby motor startoval rychle a s minimální námahou. Odpor startovací šňůry je snížen až o 40%.

Optimalizované tělo pily

Žádné vyčnívající části, hladký spodek, zaoblený kryt startéru a dobře chráněné ovládací prvky umožňují lehkou manipulaci s pilou.

Systém LowVib®

Antivibrační tlumiče efektivně absorbují vibrace, a tím šetří paže a ruce obsluhy.

TAC (Aktivace brzdy řetězu trojím způsobem)

TAC (Trojnásobná aktivace řetězové brzdy) umožňuje aktivovat brzdu řetězu buď automaticky setrvačností nebo mechanicky vaší pravou nebo levou rukou.

Zobrazeno 1–12 z 36 výsledků