Robotické sekačky Husqvarna

Společnost Husqvarna se zabývá vývojem robotických sekaček více než 25 let. Výsledkem našich bohatých zkušeností, využití inovativních výrobních technologií a pokrokových informačních a komunikačních technologií jsou špičková technická řešení, díky kterým si robotická sekačka dokáže sama poradit s překážkami a problémy, které mohou nastat při sekání, a zároveň pracovat tak, aby dosáhla těch nejlepších výsledků.

V případě, že o nákupu robotické sekačky uvažujete,

neváhejte nás kontaktovat na tel. číslech 774 864 206 nebo  777 254 605.

Společně s Vámi navštívíme Vaši zahradu, kde vybereme nejvhodnější řešení, díky kterému budete mít dokonalý trávník.

Protože i Vy můžete mít dokonalý trávník.

Robotické sekačky

Už nebudete muset sekat trávník

Robotická sekačka Automower® poseče váš trávník automaticky a tiše.

Pro každé počasí

Sekačka Automower® zajistí posečení trávníku za každého počasí a bez problému zvládne i práci v dešti.

Žádný hluk

Sekačka Automower® pracuje tiše při hladině hluku pouhých 58 dB(A). Neruší vás ani sousedy.

Vysoko nebo nízko, v noci nebo ve dne, v dešti nebo za jasného počasí

Náhodný pohyb umožňuje sekačce Automower® najít každý kout zahrady. Snadno si poradí za mokra a deště i v náročném terénu včetně svahů. Sekačky Automower® jsou tak tiché, že mohou pracovat v noci, aniž by kohokoli rušily. Prostřednictvím mobilní aplikace Connect pro sekačky, která je k dispozici u vybraných modelů, budete mít úplnou kontrolu nad její pracovní dobou, takže můžete nechat trávník posekat, kdykoli si zamanete.

Dokonalý vzhled trávníku

Husqvarna Automower® seká trávu nepřetržitě po malých kouscích. Drobné odřezky trávy mizí v trávníku, kde působí jako přírodní hnojivo. To je zdaleka nejšetrnější způsob sečení trávníku, který zajistí jeho nádherný kobercový vzhled.

Důkladné zabezpečení

Sekačky Husqvarna Automower® jsou několika způsoby chráněny před krádežemi. Veškeré zákroky vyžadují PIN kód. Pokud je kód při zastavení nebo zvednutí sekačky ignorován, ihned zazní alarm. V případě krádeže je sekačka nepoužitelná, protože ji nelze spárovat s jinou nabíjecí stanicí. A při nahlášené krádeži bude sekačka uvedena na seznamu kradených předmětů v celosvětovém servisním systému Husqvarna.

Snadná instalace a provoz

Husqvarna Automower® je plně automatická sekačka, která funguje uvnitř prostoru vymezeného ohraničujícím vodičem. Když jsou baterie téměř vybité, vrátí se do nabíjecí stanice. Po jednorázové instalaci, kterou doporučujeme svěřit autorizovanému dealerovi Husqvarna, si můžete užívat bezstarostné úpravy trávníků po mnoho let.

Posečenou trávu není nutné sbírat

Sekačka Automower zanechává nepatrné odřezky, kterých si ani nevšimnete, takže není nutné je sbírat. Když je necháte v trávníku, budou fungovat jako přirozené hnojivo.

Najde si cestu domů

Sekačky Automower® jsou vedeny ohraničujícími vodiči podél zahrady. V této oblasti se pohybují v nepravidelných vzorcích, aby nebyly při sečení trávy zanechány žádné pruhy nebo linky.

Samonabíjecí

Sekačky Automower® jsou nabíjeny z baterie a dodávají se s nabíjecí stanicí, která se zapojuje do elektrické zásuvky. Po dokončení sekání se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Komplikované zahrady

Automower® si poradí s velkými a komplikovanými zahradami s mnoha různými překážkami. Není problém sekat zahrady, které mají sklon až 45 % (24°).

Zobrazeno 12 výsledků