Honda ve své nabídce motorových čerpadel disponuje širokým sortimentem, určeným pro rozmanité způsoby využití od malých, přenosných vodních čerpadel po velká, kalová čerpadla. Jsou ideální volbou pro ty, kteří vyžadují vysokou účinnost a výkon čerpadel spojenou s legendární spolehlivostí čtyřtaktních motorů značky Honda.

Základní dělení motorových čerpadel dle typu

Lehká čepadla

Modelová řada kompaktních, lehkých a přenosných vodní čerpadel pod označením WX je vynikající volbou pro vlastníky domů, zahradníky, vlastníky lodí a všechny uživatele, kteří potřebují čerpat vodu.

Vysokotlaká čerpadla

Naše vodní čerpadla modelové řady WH a QP jsou ideální volbou pro aplikace vyžadující vysoký tlak vody, jako jsou např. postřikovače nebo závlahové systémy. Ideální pro čerpání užitkové vody. Mezi nejrozšířenější aplikace patří přečerpávání vody na velké vzdálenosti, zásobování zavlažovacích systémů a dokonce i hašení menších požárů.

Čerpadla na chemikálie

Chemické čerpadlo WMP20 je určeno pro čerpání produktů, jako jsou například zemědělská hnojiva nebo průmyslové kapaliny a chemické látky, přesto je dokonale vhodné i k čerpání pitné vody.

Vodní čerpadla s vysokým průtokem

Pro všeobecné použití pro čerpání velkého množství čisté užitkové vody jsou nejlepší volbou motorová vodní čerpadla modelové řady WB. Jejich oblíbenost je umocněna příznivou cenou. Díky vhodným kvalitním komponentům, např. tlumicím silentblokům, hřídelového těsnění z karbidu křemíku a pevným litinovým spirálním skříním a oběžným kolům je zaručen špičkový, dlouhodobý výkon a mimořádně dlouhá životnost.

Kalová čerpadla

Kalová čerpadla jsou díky výkonům a hlavně robustnosti konstrukce hlavní volbou pro stavební firmy a půjčovny strojů. S modelovou řadou WT lze přepravovat suspendované tuhé látky o průměru až 24 mm a je schopna přemisťovat velké množství vody – až 1 640 litrů za minutu (WT40). Snadno otevírací skříň pro rychlé čištění a snadná údržba pomáhají zajistit dlouhou provozní životnost.

Hlavní přednosti a technologie Honda

Čtyřtaktní motor OHV

Úsporný, silný, spolehlivý, s dlouhou životností. Důmyslný systém rozvodového mechanizmu automaticky snižuje sílu, potřebnou pro ruční nastartování motoru za každých podmínek.

Unikátní, 360° rozsah pracovních náklonů

Umožňuje čerpadlo provozovat nebo skladovat při jakémkoliv náklonu, aniž by došlo k jeho poškození.

Lehké a přenosné

Super kompaktní a lehké s integrovanou transportní rukojetí pro snadnou přepravu a skladování.

Čerpadlo na chemikálie

Čerpadlo je primárně určeno pro čerpání produktů, jako jsou například zemědělská hnojiva nebo průmyslové kapaliny a chemické látky.

Oil Alert™

Preventivním automatickým vypnutím předchází poškození motoru v případě, že olej klesne pod minimální bezpečnou provozní hladinu.

Litinová skříň a oběžné kolo

Dostatečná pevnost, robustnost a odolnost vůči abrazivním materiálům.

Kuželové oběžné kolo

Vynikající provozní vlastnosti jak při plnění sacího potrubí, tak i při výtlaku s omezením míry opotřebení a zanášení čerpadla.

Snadno odnímatelné víko skříně čerpadla

Rychlý a jednoduchý přístup pro provádění kontroly a čištění komory čerpadla.

Antivibrační systém

Vodorovné silentbloky motoru snižuje mechanické namáhání celého soustrojí.

Pokročilý antivibrační systém

 

Naše uložení motoru na pryžových silentblocích se sklonem 45° zajišťuje ve srovnání s vodorovným pryžovým uložením několikanásobně lepší tlumící schopnosti při vysokých otáčkách motoru.

Zobrazeno 1–12 z 15 výsledků