Honda si během krátké doby vydobyla neotřesitelnou pozici v nabídce vyžínačů a křovinořezů určených nejenom pro širokou veřejnost, ale i mezi profesionály. Autorizovaní prodejci Honda Vám křovinořez Honda mile rádi představí a v případě nákupu stroj připraví, předvedou a seznámí Vás s obsluhou a údržbou.

O pohon se starají miniaturní 4-taktní motory Honda zdvihového objemu 25, 35, resp. 50 ccm. A proč dát přednost 4-taktu před dvoutaktním motorem? 

Lehký start, nízká hlučnost, nízké  provozní náklady a snadná údržba, a především ohromná síla v podobě vysokého a stabilního kroutícího momentu. Jako palivo stačí pouze čistý automobilový benzín, delší akční provozní doba, nízký zápach, emise a kouřivost. Tyto motory Honda výkonové kategorie 1,1 HP, které jsou vhodné pro lehčí začišťovací práce nebo o výkonu 1,6 HP a 2 HP, které si již nechají líbit i zátěž těžkých provozních podmínek v profesionálním nasazení.

Vybrat si můžete i ze dvou variant ovládání samotného stroje (ergonomická oblouková rukojeť nebo ovládací řídítka).

Zvláštností v nabídce je zádový křovinořez, kdy celou soustavu motoru nesete pohodlně v krosně na zádech a žací nástroj je tak lehčí a flexibilnější.

 

Zobrazuji všech 7 výsledků